Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van egy nagyon kellemetlen és...

Van egy nagyon kellemetlen és zavaró egészségügyi panaszom, ami fogalmam sincs miért lehet és mi ez! Valaki?

Figyelt kérdés

Szóval lényegében arról van szó, hogy a jobb oldalam mintha sokkal gyengébb lenne mint a bal. Az egész testemen. Kezdeném azzal, hogy az állkapcsom is totál "ferde".. A bal oldali arcom feszesebb és magasabbra húzott mint a jobb. A jobb mintha annyira izomhiányos lenne, hogy szinte ló. Nem túl látványosan, de észrevehető. Főleg a számon, mert ferde. Aztán a másik rettentő zavaró a lábam. A jobb vádlim jóval vékonyabb a balnál. És sokkal gyengébb is. A járás egyre kényelmetlenebb, mert csámpásodom. Kevesebbet bír a problémás oldalam.

Nem tudom a kettő összefügg-e, de 13-14 éves koromban volt egy gerincsérülésem. Biciklivel mentem volna le egy "bukkanón" és rácsapódtam az ülésre.. A farkcsontom azóta dudorként érezhető.. Mintha elmozdult volna. Nem vittek orvoshoz, mert azt mondták ugysem tudnak mit csinálni vele, majd helyrejön. De páran azt mondták lehet egy fontos izom csípődött be, etc. Most 20 éves vagyok.. És a panaszaim csak egyre komolyabbak.. Valójában bírom a sétát, csak a csámpám mintha önálló életet élne:'D Tudom, hogy orvoshoz kellett volna mennem, de mégis mit mondtam volna? Olyan igazi vizsgálatot megérő panaszaim nincsenek.



2019. márc. 12. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valaki, hanem orvos, a háziorvosod tudni fogja, hogy hová irányítson, feltehetően először ortopédiára, de még a neurológia sem kizárt.
2019. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Őszintén, mit vársz az itteni emberektől? Valaki azt mondja, vegyél ilyen krémet, meg olyan gyógyszert és rendbe jössz?

Menjél orvoshoz. Bár ha 7 év alatt nem volt ennyi eszed, kár mondanom.

2019. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legnagyobb butaság volt, hogy akkor nem vittek orvoshoz. Ezek valós és komoly panaszok, amikkel érdemes szakemberhez fordulni. Lenne elképzelésem de fizikális vizsgálat, labor, képalkotó nélkül konkrétan semmit nem tudok rólad, szóval ez mindenképp mélyebb kivizsgálást kíván.
2019. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!