Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hirtelen sprint, és nem tudok...

Hirtelen sprint, és nem tudok rá állni a jobb lábamra. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Hosszú lenne leírni, de 2 óra gyaloglás után hirtelen kapottan el kellett kezdenem úgy sprintelni mint még sosem. 22 éves vagyok nem mozgok már vagy 2 éve, szintúgy nem is futottam jó régen, a 2 óra gyaloglást azért írom hogy az ízületek bemelegedeset tekintve, ezt szamoljatok bele.

Qrvara félek hogy ez mi...

2 hét telt el most már tudok járni, de bicegve, ha megfeledkezem róla és norm. Járok akkor visszajön enyhén meg a fájdalom, de néha még mozdulatlan helyzetben is előjön.

Mindig izuletes voltam, de most megijedtem, vajon mi lehet a gond, maradandó lehet ez a sérülés?

Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!


2019. márc. 20. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Eszedbe sem jutott a 2 hét alatt megmutatni orvosnak?? A távdiagnosztika tudtommal nem nagyon szokott működni, főleg nem a gyakorikérdéseken...
2019. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
M.o.-n véleményem szerint az orvosok csak gyógyszert adnak, nem megoldást, de azért kösz 🤗 Abban reménykedem, hogy van hasonló eset, tapasztalat.
2019. márc. 20. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt most nem eg nátháról van szó... Azt hogy konkrétan neked rándulásod, izom vagy szalagszakadásod van esetleg azt pedig csak orvos tudja megmondani. Attól még hogy Juliskának hasonló esetben mi volt, nem biztos hogy neked is az van.
2019. márc. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben, meggyőztél. Asszem tényleg nincs más választásom.

Koszonom, szép napot! 🙂

2019. márc. 21. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gyógyszert ad az orvos, csak akkor, ha azzal gyógyítható. Nálad röntgenkép kell de azonnal, ahol látszik a csont, ízület és porc állapota.
2019. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!