Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Miért lett ilyen?

Megégettem az ujjam kb 1 hete és ott fekete lett a bőr. Miért lett ilyen, lehet tőle valami bajom?

Keress kérdéseket hasonló témákban: égési sérülés, égés

márc. 27. 14:59  Privát üzenet  

A válasz
Szegfűszeg nevű felhasználó válasza:

[link]

Ott lehet a válasz a harmadfokú égési sérülés résznél.

Idézem:

"A harmadfokú égési sérüléskor teljes vastagságában sérül a bőr, a fájdalmat érzékelő receptorok is kárt szenvedtek, ezért a beteg már nem érez a területen semmit, hólyag sem keletkezik. A sérülés felszíne, attól függően, mennyire szennyeződött, barna, fehér vagy fekete. "

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 31. 16:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Már 10 napja késik a menstruációm. Terhességi tesztett csináltam de az eredmény negatív. Az utolsó együtt létt párommal december 24. -én volt. A rendszeres menstruációm január 4....
Van köztetek preklimaxos, progeszteron hiànyos ( progeszteron 0,67-lett, ösztradiol:387, lh:7,4 fsh:6,5) myomàs? Milyen kezelésre szàmithatok? 15'én lesz egy eü. Küretem,...
Pár napja tisztítottam a fülem fültisztítóval. Aztán egyszer csak nagyon mélyre csúszott és rettenetesen elkezdett fájni. Szerintetek lesz/lett valami bajom?
Ha a párom volt STD szűrésen és mindene negatív lett, akkor az azt jelenti, hogy nagy valószínűséggel nekem sincs fertőzésem?
Condyline használata után száraz, enyhén rücskös maradt a hüvely melletti rész ahol használtam. Ez normális? Nektek hogy múltak el a szemölcsök? Maradt valami nyomuk utána? Vagy...
Ha fojtogattak, milyen orvoshoz kell elmenni, hogy megnézze lett-e maradandó károsodás?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!