Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Megégettem az ujjam, és kicsit sárgás lett. Ez begyulladhat? Lehet ebből gond?

Nem egy nagy seb így néz ki:

[link]

Valamit csináljak vele, vagy jó ez így?

Keress kérdéseket hasonló témákban: égés, gyulladás

márc. 30. 20:45  Privát üzenet  

A válaszok

Ez elég csúnya és mint ha be is lenne gyülve körülötte.

Égés után jegelted?? La van fertőtlenítve?? Olyan kicsit, mint aki gennyes. Orvosnál voltál??

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 30. 20:50 Privát üzenet
Égésre való kence kell rá. Pl.: Panthenol hab spray,és tisztán/szárazon kell tartanod. Az égés hamar fertőződik.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 30. 20:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#1 ezekből egyik sem :/ :D

#2 eszembe juthatott volna hamarabb, holnap nem tudom van e patika.

# 3/5Időpont márc. 30. 21:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

megnapozatattam kicsit? lehetséges, hogy ez jót tesz, vagy csak képzelem?

# 4/5Időpont márc. 31. 13:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Még info, ha másnak lenne: patikába mentem le és ott ajánlottak Tetran kenőcsöt, ami használt elkezdett lehúzódni.

# 5/5Időpont ápr. 2. 22:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék segítséget kérni, ugyanis nagyon megvagyok ijedve, mert tegnap este kicsit megmozgattam a testemet Viszont mikor elkezdtem a felülést (az ágyon) 30. felülés körül...
Szerintetek mi lehet a gond?
Hasba szúrtak késsel emiatt meg kellett műteni. A lényeg amire kíváncsi volnék hogy szednem kell még 10 napig a clexan nevű véralvadásgátlót ebből már 4nap letelt. Aggódom mert...
Teljes mértékben tanácstalan vagyok. Volt egy sérülésem (térd) és ezzel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Mi lehet a gond? (bővebben a leírásban)
Mért fáj utóbbi időkbe egyik sarkam? főleg alacsony cipőknél ha hosszú szárút veszek fel akkor nem annyira fáj de ha ilyen vastag bélésű zoknit veszek fel akkor nagyon fáj a...
Mi lehet a gond?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!