Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A terdemmel lehet gond?

A terdemmel lehet gond?

Figyelt kérdés

Evekkel ezelott bulizni voltunk, es ahogy felfele leptem valami rossz mozdulatom lehetett, baromira elkezdett fajni a labujjam, olyan volt, mintha be lenne akadva a bokamnal es nem birna roppanni. Ez kis pihenessel el is mult/mulik, de ha nem alszom ki akkor vissza-vissza ter. Ez egy darabig csak akkor volt gond, ha tancoltam, sokat talpaltam. Tavaly nyaron eskuvon kezdett el szinten fajni, ilyenkor ahogy terhelem a labam annal jobban feszit, szur. A bokamtol lenyilal a labujjamig. Aztan elmult...

Most hetvegen egy masik eskuvon megint elojott, viszont itt mar azt is eszrevettem, hogy ha kinyujtom a labam akkor akad be, akkor rosszabb. Errol a terdemrol azt kell tudni, hogy vilag eletemben ezen tamaszkodtam, meg is van gorbulve szerencsetlen, gondolom nincsenek rendben benne mar a dolgok. Itt becsipodhet valami ideg ugy, hogy a labujjamban, talpamban erzem a fajdalmat?

21/L


2019. ápr. 1. 11:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!