Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Leestem és nem emlékszem az esetre, szerintetek ez normális?

Lovas balesetem volt, arra elmlékszem, hogy elkezdtünk vágtázni, minden jól mennt, a következő elmekem már az, hogy felállok a földről. Nem lett nagy bajom, engem csak az aggaszt,hogy nem emlékszem arra, hogyan és miért estem le, nem tudom hol ütöttem meg mivel szinte nem fáj semmim.... Szerintetek ez mi lehetett? Voltam házi orvosnál de nem mondott semmit. Konkrétan kisett minden a balesetről.

Keress kérdéseket hasonló témákban: baleset, esés, memória, lovaglás, emlékezet

ápr. 10. 19:47  Privát üzenet  

A válaszok
Egy koponya rtg nem ártana, mivel sérülhetett a fejed, ez magyarázná az emlékezetkiesést. Menj be a sürgősségire, nem fognak elzavarni ezzel, ez egy komoly dolog.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 10. 19:54 Privát üzenet
Jaj basszus. Most mindenki lovasbalesetezik? Nekem is az volt, elég rosszul is végződött. De én emlékszem rá. Mondjuk volt olyan esésem mikor kicsit kiesett egy rész. Remélem nem lett bajod.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 11. 23:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az normális ha nagyon berúgtam, másnap alig emlékszem miket mondtam részegen?
Ez normális? Ha néha úgy ki hagy az agyam hogy az sem tudom mivan, van amikor azt sem tudom mitörténik körülöttem csak le dermedek és állok 20-30percig, és nem reagálok van...
Tegnap el kellett kezdenem szedni megint az antidepresszánst. Már jo ideje nem szedtem, nem emlékszem mi volt reg. Jelenleg iszonyu hanyingerem van, es sokkal jobban szorongok...
Normális hogy ilyen sok mindenre emlékszem?
Normális ha 2-3 nappal ezelötti napokra alig emlékszem?
Mar kb ket napja nagyon faj a farcsontom es nem tudom miert lehet. Nem emlekszem, hogy barmikor megutottem volna. Valaki? Legyszi normalis valaszokat!

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!