Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leestem és nem emlékszem az...

Leestem és nem emlékszem az esetre, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Lovas balesetem volt, arra elmlékszem, hogy elkezdtünk vágtázni, minden jól mennt, a következő elmekem már az, hogy felállok a földről. Nem lett nagy bajom, engem csak az aggaszt,hogy nem emlékszem arra, hogyan és miért estem le, nem tudom hol ütöttem meg mivel szinte nem fáj semmim.... Szerintetek ez mi lehetett? Voltam házi orvosnál de nem mondott semmit. Konkrétan kisett minden a balesetről.

2019. ápr. 10. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy koponya rtg nem ártana, mivel sérülhetett a fejed, ez magyarázná az emlékezetkiesést. Menj be a sürgősségire, nem fognak elzavarni ezzel, ez egy komoly dolog.
2019. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jaj basszus. Most mindenki lovasbalesetezik? Nekem is az volt, elég rosszul is végződött. De én emlékszem rá. Mondjuk volt olyan esésem mikor kicsit kiesett egy rész. Remélem nem lett bajod.
2019. ápr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!