Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elrepedhetett a könyököm?

Elrepedhetett a könyököm?

Figyelt kérdés

6 napja estem rá és nagyon fáj. Első napon még kék volt kicsit és picit be is dagadt, de fokozatosan eltűnt.

Tegnap voltam orvosnál, mert ugye még fáj, de csak pénteken(ma szerda) lesz eredmény.


Nem azt mondom, hogy sírni tudnék, csak este. Viszont vannak mozdulatok, amikor nagyon fáj, de még akkor sem sírnék, például amikor a felsőmet veszem le és fel keresztezve. A vállam és a csuklóm is fáj, és az egész alkar csontom, legalábbis is azthiszem. Még sosem volt gondom a csontjaimmal, nem tudom milyen érzés. Csak fáj. Állandóan. Van amikor csak belenyilal, akár az ujjamba is.



Szerintem eltörve tuti nincs, mert akkor sírnék is, nem?


Szerintetek lehet el van repedve? Vagy mi lehet vele?

És ha igen, akkor biztos, hogy begipszelik? Vagy mit csinálnak vele?


Most kendővel fel van kötve, ami nem sokat segít egyébként. (Bár megúsztam egy kémia felelést)


Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. ápr. 10. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy mi? Milyen eredmény lesz pénteken? Vért vettek a könyöködből, vagy mi?


Törés gyanúval röntgenre küldenek és azonnal van eredmény...

2019. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!