Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha gipszbe kell tenni hogy...

Ha gipszbe kell tenni hogy fogok járni?

Figyelt kérdés

Iszonyat nagyot estem a lépcsőrol, nagyon faj mindket térdem és az egész lábam, hajlitani nem tudom csak par centire.

Megyünk a balesetire de felek hogy gipszelni kell.

Mindkettőt egyszerre nem gipszelik be ugye?

Honnan tudhatom hogy ez törés e?

Csak akkor kell gipsz ha törés?

És ha gipszbe tesznek hogy fogok tudni járni vagy egyáltalán hazamenni?

Most bevisznek majd mert nem tudok állni sem de remelem nem törés.


2019. ápr. 23. 21:46
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
És neked meddig kell még gipszben lenni? Szerinted várható, hogy lesz járógipszem?
2019. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Az egész nyarat így töltöm, gipszlevetel augusztus 30. A bal labamra valamilyen műanyag gipsz fog kerülni utána még 4 hetre, de azt mondta az orvos hogy mankóval fogok tudni járni azzal. Könnyebb elvileg ez a műanyag amivel kotozni fognak mint ezek a hatalmas gipszek, bár ebben csak feküdni szabad és így most nem tudok úgysem mozdulni se.
2019. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ilyen műanyag gipsze volt valakinek?
2019. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem jó ezt olvasni, félek, hogy rám is ez vár. De akkor te legalább már látod a végét. Neked segít valaki? Én nem nagyon tudom ellátni magam :(
2019. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Augusztus 30-ig lesz rajtam szóval hiába látom a veget az meg 2 kemény hónap így agyhoz kötve tökig gipszelve.

Egyáltalán semmit nem tudok csinálni, a labaimat a parnakrol leemelni sem, combig gipszelve fizikai képtelenség lenne felállni is.

Barátnőm segít és a családban van egy ápoló aki jár hozzam napközben. Ez van, teljesen magatehetetlen vagyok.

A kor nem tudom miben számít, de 31 eves vagyok.

2019. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Én is így érzem, párom próbál segíteni, nálunk talán annyi a segítség, hogy ő az erősebbik nemű. Ha felülök azért a kezeimmel arrébb tudom tenni a lábaim, de nagyon más nem megy. Én 26 vagyok.
2019. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, mert próbáltam elképzelni, hogy milyen helyzetben lehettek. De örülök, hogy mindkettőtöknek van segítsége! Mielőbbi teljes gyógyulást nektek!
2019. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én kaptam járógipszet! :) Mondjuk cserébe betettek a két lábam közé egy távtartót, de házon belül járókerettel már igazi kis fürgeség vagyok :)
2019. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mi az a tavtarto? Ilyet nekem nem említettek.
2019. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!