Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 10 napja kificamodott a jobb...

10 napja kificamodott a jobb lábfejem, ahogy léptem lefele a lépcsőn. Nem mentem orvoshoz, csak jegeltem, meg kenegettem 5-féle kenőccsel. Nem sokat javult. Az SZTK-ban hova menjek vele?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 29. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Leginkább a baleseti ambulaciára kellene ezzel menni, de nem fognak megdicsérni azért, hogy csak most jössz ezzel a problémával. Akkor kellett volna orvoshoz fordulni, maximum másnap.
2019. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Ortopéd rendelést keressél. Kérdezz rá a háziorvosnál, hol van hozzátok legközelébb. Vagy sebészet-röntgen, és aztán ortopédia
2019. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ki van ficamodva, sehova se menj, hívd a mentőket, ficammal nem is tudnál menni egy lépést se! Ha viszont tudsz menni, akkor menj a családorvoshoz!
2019. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, csak én a suli udvarán estem el. Javaslom minél hamarabb fordulj orvoshoz, minket is leszidtak hogy csak 1 hét múlva mentünk el. Mi is az SZTK-ban voltunk, sebészeten, ti is oda menjetek, ott majd elmondják mit csinálj vele.
2019. ápr. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

SZTK-ban a sebészetre kellett volna menned, és azon belül a traumatológiára.

Mindig van röntgen vizsgálat ilyenkor, a doki elmondja a továbbiakat. Kaphatsz gyógyszert, kenőcsöt, beutalót egyéb szakrendelésre, bokamerevítőt, ami segíti a gyógyulást.

2019. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!