Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történhetet anyuval?

Mi történhetet anyuval?

Figyelt kérdés

Anyunak balesete volt eltört az orra beverte a fejet. Most meg a viselkedése teljesen megváltozott.

Magába beszél . Apuval beszélget amikor meghalt februárban. Olyan beszélgetés folyt le reggel közte és a " másik nem tudom ki között" hogy meg rémisztett:

reggel fél 8 volt és az ő tudomása szerint már elmult 10 óra és kint ültek meg beszélgettek és napos idő volt.

Akkor épp arrol beszélgetett vele hogy hozzon mososzert mert mosni akar amikor fekütt az ágyba és fenn volt. + még válaszol is a kérdésekre.

A szeme kivan düledve kicsit + néha remeg is



2019. máj. 14. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hívj mentôt. Komolyan.
2019. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Uhh, ez télleg ijesztő! Az én apám morfium tapaszt viselt az utolso stádiumu rákban, attol volt igy megzavarodva...

Mit mond az orvos? Mikor volt a fejsérülése? Ne adja isten, reméljük nem daganatos lett tőle! :/ mindenképp menjen orvos, ilyennel haladéktalanul muszáj!!!

2019. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mentő! Azonnal!
2019. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Munka után megyek haza és akkor kihívom a mentőket. Igen elég ilyesztő

eddig semmi baja nem volt csak most kezdett ahogy beverte a fejét.

2019. máj. 14. 12:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Keletkezhetett vérömleny a fejében amikor beverte, abba pedig bele lehet halni, az én anyukám is így halt meg sajnos. Elesett, combnyaktörését szenvedett, megműtötték, utána rehabilitációs kórházba vitték, ott kezdődött nála a zavartság. Visszavitték az előző kórházba, kiderült, hogy vérömleny van az agyában, megműtötték, de sajnos pár nap múlva meghalt.
2019. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdezô, mi a helyzet azóta.
2019. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
?
2019. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Bocsanat.

Tegnap kihivtam a mentoket. Ejfelig voltunk bent. Tovabb szallitottak

A ct je negativ hasi ultrahang is ok.

De vmilyen vese funkcioval van baj ami okozhat ilyen halucinacios rohamokat ezt mondtak.

17;00 vartumk 21:00 amig bekerult surgosegivel. Es 8 kor meg rohamot is kapott es igy is varattak..

A kivizsgalasok utan meg elszalitottak mas korhazba

2019. máj. 15. 07:40
 9/15 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2019. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sssaszem ***** válasza:
Azóta hogy van az anyukád? Mi a diagnózis?
2019. máj. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!