Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leestem a lépcsőn és brutál...

Nekedcsakvalaki kérdése:

Leestem a lépcsőn és brutál bedagadt?

Figyelt kérdés

Hatalmasat taknyoltam ma a lépcsőn, szó szerint pofára estem és akkor rá sem bírtam állni a lábamra. Ez reggel 9 körül volt és csak este-kor mikor hazaértem vettem észre, hogy nagyon durván be van dagadva . Egy éve ugyanez a lábam volt amire elestem, de akkor napokig rás sem bírtam állni, ahhoz képest nem fáj, csak kicsit és akkor a kórházban nem mondtak semmit tehát nem hiszem hogy komoly a dolog, de 2 nap mulva edzésre kell mennem. Tudtok valami házi praktikát arra, hogy gyorsabban elmúljon?

Borogatom és befásliztam


2019. máj. 30. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos a tudomány jelenlegi állása szerint nincs semmilyen gyógyszer, gyógynövény vagy akármi ami 2 nap alatt helyrehozná a lábadat. Ilyenkor legfontosasbb, hogy pihentesd, ne terheld és akkor hamar meggyógyul. Az ízületi szalagok és a csonthártya sem gyógyúl egyik napról a másikra. Ha megerölteted sokkal jobban elhúzódik a regenerációja.


Jobbulást kívánok!

2019. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!