Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Műtét után varrat szétnyílás,...

Műtét után varrat szétnyílás, bővebben lent?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete volt műtétem, a hátamról anyajegyet szedtek ki, közben ugye itthon átkötöttük többször, de láttam hogy elég csúnya, mintha nem nagyon akarna gyógyulni. Ma voltam varrat kiszedésen, és mondták hogy szétnyílt a seb. 2 hét múlva vissza kell mennem és újra kivágná hogy újravarrja. Mondta hogy csak azért kell ez hogy ne legyen csúnya a helye. Viszont én azon gondolkozok hogy nem megyek el és inkább hagyom hogy így beforrjon, mert nem akarok mégegyszer keresztülmenni ezen az időszakon, alig mozogtam, szinte semmit nem csináltam, aludni is alig tudtam. Főleg csak azért hogy szebben forrjon be, úgyse látom a hátamat.

Mit gondoltok erről?



2019. jún. 3. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Háton valóban rizikós a dolog. Sebészeten dolgoztam, volt akinek 3x is szétnyílt, mire negyedjére végre összeforrt rendesen, pedig nem kontár doki műtötte.

Ha valóban nem zavar a heg, akkor nyugodtan maradhat úgy, nem fog ártani.

2019. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!