Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap torna közben rosszul...

Tegnap torna közben rosszul mozdultam és kiugrott a térdkalácsom, de vissza is ugrott. Azóta csak egy kicsit fáj, hajlítani tudom, nincsen bedagadva. Szükséges orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 4. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Haziorvosnak mutasd meg, de nem hinném hogy gond lesz.
2019. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyiból nem ártana egy szakvélemény, hogy az írna fel neked rögzítőt, így olcsóbban meg tudod venni. Nem természetes, hogy csak úgy szétugrik az ember térde.
2019. jún. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Holnap elmegyek a háziorvoshoz, de nem hiszem, hogy sok okosat tudna mondaná (más betegséggel kapcsolatban sem szokott)

Térdvédőt ma vetetek a párommal


A sport az ugye most felejtős egy ideig?

2019. jún. 4. 11:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, akkor mehet bármi.
2019. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sportolhatsz óvatosan. Ortopédia hatásköre, háziorvos is cak odaküldene, felesleges kör, oda beutaló nem kell. Addig ne vegyél semmilyen rögzítőt, amíg orvos nem látott, majd javasol egyet és felírja, ha szükséges. Ha 3-4-nél többször ugrik ki, akkor műteni kell, különben elkopnak a csontvégek.
2019. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálunk kell beutaló az ortopédiára, meg időpont is, ami kb 3 hónap lenne. Háziorvosnak megmutatom, aztán max. magán ortopédiára elmegyek.
2019. jún. 4. 17:32
 7/7 A kérdező kommentje:
5: rögzítővel akár ronthatok is rajta? most biztosabbnak érezném akár a sétát is (ami szükséges a lakásban pl) ha lenne rajtam
2019. jún. 4. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!