Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

bokatörés

8 hét fekvőgipsz

Tegnap volt a csavar eltávolitása már odáig eljutottam hogy sikeresen rááltam de a bicegésig akarok minimum eljutni, ugyebár holnap ünnep van ïgy hétfőig nem tudok elmenni gyógytornára így az a kérdésem hogyan kezdjem el? többet terheljem? milyen mozdulatokat gyakoroljak?

nektek mennyi idő alatt sikerült járnotok ? (persze aki volt már ilyeski helyzetben)

előre is köszönöm a válaszokat.



2019. márc. 14. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, ne állj rá, legalábbis ne terheld! Várd meg mit mond a gyógytornász! A fekvőgipsz nem véletlenül fekvő, és nem járógipsz. Ezen a pár napon már nem múlik semmi, viszont ha még nem terhelheted, árthatsz magadnak.

Üdv. Egy gyógytornász

2019. márc. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már nem vagyok gipszbe már terhelhetem és papiron is ott áll hogy szabadon terhelhető a gyógytorna része maradt csak már az a 8hét letelt csak azért irtam oda mert idaig az volt
2019. márc. 15. 10:53
 3/5 Residualcosts ***** válasza:
Szia! Óvatosan, lassan kezdj járkálni, és egyre javul a bicegés majd. Ha eljutsz a gyógytornászhoz, az ő javaslatát tartsd be mindenképp. Én 15 éves koromban jártam igy, nekem 6 hét gipsz volt, ha jól emlékszem. Utána én is sántikáltam, de hamar rendbe jött. Pár hóna múlva tudtam futni is. De sajnos minél idősebbek vagyunk, annál hosszabb a gyógyulás időszaka. Mielőbbi teljes gyógyulást, tudom milyen rossz az ilyen.
2019. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Javul már a helyzet? :)
2019. márc. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen,javult :)
2019. márc. 31. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!