Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fej sérülés mik a tűnetek?

Fej sérülés mik a tűnetek?

Figyelt kérdés
Ma véletlenül fejbe dobtam a tesómat egy kővel,a fejr tetejét találtam el a homloka felett. Felhorzsolódott neki és lett egy pukli. Be vittem az ügyeletre ott azt mondták semmi komoly. Jegelni kell csak. De félek nagyon. Nem hányt,nem ájult el. Semmi ilyen. Nem direkt dobtam fejbe. A kutyával játszottunk

2018. jún. 17. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha voltatok orvosnál, és nincs semmi tünete, baja, akkor mitől félsz? Van egy puklija.. na és? Orvos látta! Nyugodj meg!
2018. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bánt a dolog nagyon. Bűntudatom van miatta. Amúgy is pánikolós típus vagyok sajnos
2018. jún. 17. 23:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyk-s embereknek majd jobban fogsz hinni, mint az orvosoknak? Ha az orvos azt mondta, semmi komoly akkor az azt jelenti, hogy nincs semmi komoly baja.
2018. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!