Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megégtem a napon holyogas a...

Help Vagyok kérdése:

Megégtem a napon holyogas a égesi hely használok sprayt az égés elen kb mikor múlik el vagy hogyan kell kezelni az égést? (másodfokú égés)

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Így jártál. Igyál sok vizet, meg jegeld magad (ne közvetlenül tedd a hideget a bőrödre, hn mondjuk csavard be a fagyasztott borsót konyharuhába v vékony textilbe.

A hólyagokat ne piszkáld.

1-2 hét, pihengess, az érintett területet próbáld meg irritációtól (ruha dörzsölés, fekvés stb) távol tartani.


Jobbat nem tudsz tenni, türelem. Legközelebb figyelj oda ha sokat vagy napon. Jobbulast

2019. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes orvossal is megnézetni, hátha ír rá valamit... ilyen szintű égés már nem játék, menj be ügyeletre, ha van a közelben.
2019. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvos, irány az ügyelet!
2019. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!