Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Konditerembe járok edzeni, a...

Konditerembe járok edzeni, a tegnapi nap folyamán kicsit túltoltam az edzést, nagyobb súlyokkal is dolgoztam mint általában. A fejemen, a halánték környéken megduzzadt erek jöttek “elő”, amik lüktettek. Lehet gond belőle?

Figyelt kérdés
Ma reggelre szépen visszahúzódtak, de én kézzel még éreztem őket. Ma is lejottem edzeni, könnyebb munkát végeztem és ismét előjöttek. Mi az oka ennek? El fog múlik teljesen? Komolyabb probléma lehet belőle?
2019. jún. 12. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Elpattanhat egy ér az erőlködéstől és kampec...

Menj orvoshoz!!

2019. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok.

Még egy testképzavaros...

2019. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad erőlködni a fejed... mert szédüléshez vezethet, vagy össze is eshetsz hirtelen
2019. jún. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szinte naponta/hetente látjuk a híradókban, hogy agyonedzett fiatalok esnek össze (és hallnak meg) sportolás közben, mert hajtják az eredményeket, meg szálkásítanak...


A sohasem sportolt mamókák, meg még 90 évesen is tudnak futni a busz után.

Nem érdekes ez??

2019. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!