Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az nem gáz szerintetek, hogy...

Az nem gáz szerintetek, hogy nem gipszelték be a törést és elég rendellenes helyzetben van?

Figyelt kérdés

Mert azt mondta nincs elmozdulás. Aztán emaipben megkaptam a leletet, ott az eredetin az van, hogy dislocatio, de nekem olyat adott, amiből ez ki van törölve. Nem tudom mire jó volt ez...


Inkább elviseltwm volna a gipszet, de örültem neki, csak most eltelt 3 hét és zavar.


2019. jún. 24. 17:58
 1/6 Thispain ***** válasza:
Talán költségcsökkentés a kórház számára. Az tájékoztatás az orvos részéről hiányos volt. Mivel a törvényekben nem vagyok jártas, így az ez ügyben tehető jogi lépéseket nem tudom leírni.
2019. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem fogok vele szőrakozni.. Hát valószínű, mivel éjfél volt majdnem, sürgősségi... Csak pokolian fájt és olyan helyzetben maradt, ahogy ráestem, azért mentem be... Csak mivel messze lakom, meg vezetji sem tudtam, elég késő lett...


Onnan, hogy röntgen eredménye, mindent kitörölt. Nekem egy olyan leletet adott, amit átszerkeztett és nem fedi a valóságot. Ugye most, ha van ügyfélkapud, kiküldik emailben is és ott láttam, hogy nem stimmelt...


Csak mi a fene érdeke volt, átjavítgatni... Átvágjon, gondolom, nem gondolta, hogy megnézem.


Egy törött kezű embert még átvágjon. Most miért nem mondta meg, hogy a röntgen szerint kicait elmozdult, de szerinte nem kell gipszelni... Vagy valami, vagy nem reklamáltam volna, hogxha űgyhagyja sem, nekem meg mást mond.



Nem tudom ez mire volt jó, átszerkezgetünk leletet. Ehhez azért kell pofa. Meg törvényellenes is, jól mondjátok. De úgysem érnék el vele semmit.

2019. jún. 24. 19:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért.
2019. jún. 24. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Küldj már egy ambuláns lap részletet.

Mikor mész kontrollra?

2019. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már voltam, ugyanez a doki volt, "szépen gyógyul, lement a vérömleny". Utána vettem észre, hogy nem az eredetot adta oda múltkor.


Privátban elküldtem elvileg.

2019. jún. 24. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Azzal ne foglalkozz, hogy ki lett javítva, ennek sok oka lehet. A rendszerbe minden felkerül és ezzel együtt minden változtatás. Ha leírták, hogy dislocatio és később ez ki lett javítva, hogy mégsem, akkor ez annak is lehet az oka, hogy elírták és korrigálták. Természetesen benne lehet az is a pakliban, hogy hiányosság van, de hívd akkor fel őket és kérdezd meg.

Mivel nem írtad le milyen törés, így elég nehéz megítélni, hogy egyáltalán kell-e gipszelni. Kontrollra, ha visszamész, akkor új röntgenen látszódni fog, hogy mennyit változott a helyzet.

Ez az email-ezgetés nem tudom mit jelent, nem igazán szokás, és furcsa is.

2019. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!