Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért gipszeltek be?

Miért gipszeltek be?

Figyelt kérdés

Tegnap edzettünk az egyik haverommal. Nem vagyok valami fitt, és már rég nem mozogtam ezelőtt. Valószínűleg megerőltettem magam, nem voltam hozzászokva. Reggel ahogy felkeltem, az egyik könyökömet nem bírtam kinyújtani, fájt, mintha begyulladt volna valami és be volt feszülve. Biztos a súlyzózás miatt. Bár én nem tartottam annyira szükségesnek, de anya elvitt az ügyeletre megnézetni. Ott se tudták nagyon megmondani mi van, de "biztos ami biztos" begipszelték vállig... Jövőhét után hétfőn kell visszamenni, aztán ha akkor ki tudom nyújtani, elvileg nem rakják vissza.

Valakinek volt már ilyen? Mi történhetett a könyökömmel? Ilyenkor tényleg be kell gipszelni? Olyan idétlen. Meg most mit mondjak mindenkinek? Kérdezik majd, hogy mi történt, hogy tört el, erre én meg ja semmi csak egy kis edzés után megfájdult a kezem? Így még gázabb ez a gipsz, hogy nincs eltörve.. A gipszben már nem is fáj, csak amikor előtte meg akartam mozdítani. Tavalyelőtt volt amikor tesin eltört a bokám magasugrásnál, az sokkal komolyabb volt, százszor jobban fájt, meg mindenki látta, és bár akkor is nagyon kellemetlen volt hetekig gipszben, főleg, hogy mankóval tudtam csak járni, de akkor legalább nem kellett senkinek sem bemutatni, hogy miért. Ez most pedig így olyan idióta helyzet.



2019. jan. 6. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Iskolai magasugrásból bokatörés? Gyanús, hogy azonos okból van ez a könyökízületi akármi is. Röntgen gondolom nem volt. Lehet jó lenne pedig.
2019. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyanús.. ízületi probléma lehet, nekem mindkét könyököm érintett volt. Megműtötték majd 8 hetig vallig gipszelve voltam..
2019. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!