Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Volt valakinem elülső kereszts...

Volt valakinem elülső keresztszalag szakadas? Műteni kellett? Felepult magatol?

Figyelt kérdés
Egy hete volt egy balesetem elütött egy autó a zebràn. A bal làbamba az elülső keresztszalag es az oldalso teljesen elszakadt. Az egyik doki azt mondta ezt nem szükséges muteni a masik szerint tükrözés majd műtét.8an kell mennem a ket doki fog konzultalni.addig is kíváncsi lennék tapasztatokra. Fáj a műtét? A gerincerzestelenito? Minden erdekel mennyi ido a felépülés. Labra allni egyáltalán nem tudok egyesül jàrókerettel járok és toloszekkel.

2019. jún. 28. 20:55
 1/3 anonim válasza:

Jobb ha műtik

Nekem is elülső keresztszalag dzakadasom volt meg a porcot ketszer kellet plasztikaztatni szoval ez nem játék

Ha nem muteted meg akkor folyton ki fog menni a térded

Most a mutet annyi hogy kipotoljak v a xombodbol v a vádlidbol nem.mondom hogy nem fog fájni de nem vészes masnap hazajohetsz kórházból 4hetig mankó aztan fel ev gyógytorna ez a menete nekem fele vig húzták a mutetet sokszor kiment a térdem borzalmas volt

2019. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hétfőn kiderül minden. Neked is gerincerzestelenites volt?
2019. júl. 4. 21:04
 3/3 anonim válasza:
Ha szeretnél még sportolni és normálisan használni a térdét akkor műtét.Élsportoló voltam és volt keresztszalag szakadásom.
2019. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!