Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Sebes gyulladt pattanás...

Sebes gyulladt pattanás eltüntetésére valami bevált módszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az interneten sok helyen olvastam, hogy a pattanásoknak jót tesz az ecet, illetve lehúzza őket. Mivel több helyen is néztem és ismeretségen belül is mondták, hogy próbáljam ki, így a problémás területen alkalmaztam. Körülbelül 5 perc elteltével a pattanás helyett egy fehér mélyedés keletkezett. Ma reggelre begyulladt és ki is sebesedett, de mivel éreztem, hogy nyomható, így ki is nyomtam (sikeresen). Esetleg valaki tudna nekem segíteni, hogy mit kenjek rá? Patikában valami kenőcs sebekre? Kérlek segítsetek 1 hét múlva megyek nyaralni addigra szeretném, ha lehúzódna. Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2019. júl. 3. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Neogranormon.
2019. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!