Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vállfájdalom. Szerintetek?

Cecee kérdése:

Vállfájdalom. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy pont ami fölé nem megy nem tudom emelni maximum vállmagasságig. Oldalra,hátra tudom emelni a karom. De előre vállmagasságtól feljebb nem tudom, egyből nyilalló fájdalom

2019. júl. 6. 11:12
1 2
 11/13 anonim válasza:
Voltam maszek kórházban. A vizsgálat után katasztrofálisan rosszabb lett. Három éjjel annyira fájt ha megmozdultam hogy nem tudtam aludni. Most viszont látványosan javulni kezdett két napja😃
2019. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

De pontosabban mit csinált vele??

Nekem nem faj mar meg semmi, csak ha edzek. :/

2019. aug. 15. 21:33
 13/13 anonim válasza:

Nyomogatta az izületet, meghúzta a kezem. Tesztelte mekkora erőt tudok kifejteni az ő kezére lehúzva vagy felemelve.

Előtte nem nagyon fájt a vállizuletem nxomásra, de a vizsgálat után be is dagadt. Éjjel már szinte nem aludtam ar annyira fájt. Most már nem fáj, de a polót még óvatosan kell felvennem.

2019. aug. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!