Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemvizsgálat után ha nem...

Szemvizsgálat után ha nem rossz a szem kell fizetni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 30. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Miért ne kéne? Elvégezték a vizsgálatot nem?
2019. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nem kellett fizetni, ha lett volna probléma és mondjuk szemüveg kell, akkor kellett volna. Optikában voltam, általában ilyen magánklinikákon kell fizetni, de biztos más optikában is kell.
2019. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem rossz a szemed, minek mész?
2019. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerinted hogy derül ki? Én is jól láttam, aztán a végén kiderült hogy rossz a szemem. Kicsit gyengébb volt, és fájt miatta a fejem, de a látásom nem tűnt rossznak
2019. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy most szemorvoshoz akarsz menni, vagy optikushoz? Dokinál, ha nem magánrendelésre mész akkor nem kell fizetni, viszont optikusok mind maszek alapon csinálják és ott kell fizetni a vizsgálatért. Ezt viszont el szokták engedni ha kell szemüveg, és náluk csináltatod meg.
2019. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet kerdezni.... Mostanaban mik estek a fejedre ???
2019. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Október, a látás hónapja!

Ez folyik a médiából a reklámok között.

OFOTÉRT-ben ingyenes a látásvizsgálat.

Értelmezésemben akkor is, ha azt állapítják meg, h tökéletes a látásod - de olyan ember nagyon kevés van!

Jelentkezz be, nézesd meg.


Remek optometristáik vannak, ha töréshibád van, ügyesebben megtalálják a műszerekkel, mint egy szemorvos az olvasótáblával meg a kézi kukucskájával.


Sokan szaladgálnak rejtett töréshibával, és nem is sejtik, hogy ez húzódik az örökös szemvörösség, könnyezés, fejfájás, tartós olvasási nehézség hátterében.

2019. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!