Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Minden ember pislog egy...

Minden ember pislog egy bizonyos kor után?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el pislogni, azelőtt nem pislogtam. Nagyon idegesít!. Gyermekkoromban sem meg azóta sem kell pislognom de tegnaptól ez megváltozott, mp.nként pislogok! Szerintetek menjek el orvoshoz?

2020. jan. 11. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu kérdés? Egészségtelen, ha nem pislogsz, és képernyőt bámulva általában tényleg ritkul. Eddig valószínűleg nem vetted észre, pár nap, és megint nem fog feltűnni a saját pislogásod.
2020. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Minden ember pislog, születétől a haláláig.

Szerintem fejezd be azt a baromságot, jó?

2020. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Házi feladat kész van holnapra? Azzal foglalkozz, ne marhasággal.
2020. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
holnap van iskola ?
2020. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem minden ember pislog egy kor után. Akinek üvegszeme van,az nem pislog. Elég hülye kérdést találtál ki ahhoz,hogy trollkodj!
2020. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki szemüveget visel annak nehezbb pislognia, én sem tudtam, pedig szemüveges vagyok. Egy könyvet olvastam erről, hogy nekünk ehhez meg kell erőltetnünk a szemünket a szemüveg miatt.

Igen, minden ember pislog onnantól kezdve, hogy van szeme és szemhèja, gyenge trollkodàs volt.

2020. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!