Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Értelmetlennek, igazságtalanna...

Értelmetlennek, igazságtalannak tartom az életem? Boldogtalanság esetén mennyi idő után teszi meg az ember azt a bizonyos lépést?

Figyelt kérdés
Tele a t.köm az élettel, mondjuk különösebb okom nincs csak annyi, hogy eléggé introvertált vagyok és zárkózott. Most még tanulok, de a jövőt nagyon sötétnek látom, totálisan boldogtalan leszek, nem is gondolok semmi örömre, csak hogy egyszer megölöm magam, sokszor azt várom már mikor jön el az az idő. Nem fogok bírni semmit, ismeri valaki azt az érzést mikor próbálnál végre már élni, de betegségek milliói támadnak meg és tele a f!?"@szod mindennel? Na hát én így élem a napjaimat, ezért mondom igazságtalan velem az élet.
2015. dec. 19. 01:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kigyógyitható vagy a betegségeidből akkor nincs gond, meggyógyulsz és mész a terveid után

Nekem is volt sok tervem de mivel beteg lettem igy fel kellett mindet adni

2015. dec. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kár hogy az agybaj nem gyógyítható
2015. dec. 19. 02:08
 3/5 anonim válasza:

Az "agybaj" valószínűleg depresszió, hipochondria, esetleg pánikbetegség.


Ezek gyógyíthatóak, bár ehhez te is fogsz kelleni, a lelki betegségek leküzdése nem olyan egyszerű, hogy beveszel egy gyógyszert és várod, hogy elmúljon, aktívan kell tenned érte. Első körben keress fel egy szakembert, pszichológust vagy pszichiátert, aki segíteni tud neked abban, hogy legyőzd ezeket a gondolatokat.

2015. dec. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van az úgy, hogy egyes emberek (ahogy én is) egyszerűen nem tudják elfogadni egy az egyben ezt a jelenlegi világot, társadalmat, civilizációt, politikát, rohanó életmódot, stb. Nekem sincs különösebb okom panaszkodni, de ugyanez van, ami nálad, hogy bezárkózott vagyok. Én pár éve kezeletlen bipoláris betegségben szenvedek, na ezt nem kívánom senkinek, mert van, hogy ok nélkül nagyon jól érzem magam, máskor meg az, hogy hogyan is ölhetném meg magam.
2015. dec. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Ne agyalj annyit!

A múltnak vége,a jövőt nem tudhatod.Csak a most van.

Próbáld meg élvezni,apró örömöket keresni a mindennapokban.

2015. dec. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!