Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Keratoconus szembetegséggel...

Keratoconus szembetegséggel hagyományos szülés?

Figyelt kérdés

Anya, amikor engem szült, ezzel a betegséggel rendelkezett. Nem szülhetett hagyományos úton, csak császárral.


Nálam is kiakult ez a betegség. Ha gyereket szeretnék vállalni, akkor én is kizárólag csak császárral szülhetek majd?


A különbség annyi, hogy neki már akkor is, amikor engem szült, -9 és -11 -es dioptriás szeme volt, már csak akkor is a szaruhártya átültetés volt lehetséges, de nem vállalta.


Nekem -0,5-ös az egyik szemem, a másik +0,25-ös. Az orvos szerint van lehetőség a Cross Linkin kezelésre, amely megállítaná a további romlást.


Ha elvégzik ezt a kezelést, akkor utána - ha valóban nem romlik - lesz lehetőségem hagyományosan szülni vagy így is csak császárral?


2020. jan. 18. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt a szemésszel vagy a szülésszel kell megbeszélni.
2020. jan. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!