Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Muszáj a szemüveg viselése...

Muszáj a szemüveg viselése folyamatosan?

Figyelt kérdés

Jobb szem : -1.50(sph) +0.25(cyl) 15 axis

Bal szem: -2.75(sph) +0.75(cyl) 170 axis



2020. febr. 8. 22:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve mennyire számít rossznak?
2020. febr. 8. 22:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy muszáj.

Nekem sokkal rosszabb (3.25,És 5), itthon nem hordom, sőt sokan elmegyek minden nélkül a boltba, vagy az uszodába.

Attól, mert nem tudom elolvasni az autók rendszámát, még sz utcaneveket, még eltalálok odáig.

2020. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia. Szerintem jol teszed ha folyamatosan hordod. Nekem mar - 0.75-re azt mondtak, hogy állandóan hordjam mivel ha csak a mindennapi dolgaimat csinálom is eroltetem a szemem ezáltal pedig romlik is. Hordas mellett is romlik(altalaban) de kozel sem olyan mertekben( amikor 3 hónapig nem hordtam majd egy teljes dioptriat romlott mind a ket szemem, folyamatos hordassal 2 evente megyek kontrollra es vagy semmit vagy, egy negyedet szokott romlani)
2020. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, csak ha szeretnél látni is.


Ha felveszed és nem jön azonnal egy melegséggel elárasztó hűha érzés, akkor nem jó az a szemüveg. Lehet dumálni megszokásról, de hidd el, hogy az egyszerűen xar, és az agyad ahhoz kénytelen alkalmazkodni.

2020. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!