Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan tudnám végre feltenni...

Hogyan tudnám végre feltenni a kontaklencsét?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nemtudom magam rávenni, hogy oda nyúljak. Nem megy el addig a kezem , úgy érzem nemtudom feltenni.:D:(
2008. nov. 20. 19:51
1 2
 1/13 yuda ***** válasza:
90%

sok lehetőség pedig nincs-vagy megembereled magad,vagy szemüveg. :)

később egyébként teljes természetességgel, rutinnal fogod csinálni,csak első időben szokatlan.ennyi!-belejössz meglátod!

2008. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
egyszer kell megtord a jeget,utana nem lesz gond.En is irtozom tole,amugy:)
2008. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Nehezen megy de egy hét és természetes lesz:)

Én attól féltem h kinyomom v megsértem a szemem a körmömmel így csutkára levágtam őket s úgy kezdtem el gyakorolni.Ma már nem probléma hosszú körömmel sem:D

2008. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
86%
Szia nekem nem sok időbe telt míg megtanúltam persze az első pár hétben még nagyon féltem tőle de ma már 3.éve hogy lencsém van mostmár teljesen természetes ha hozzáérek a szememhez( főleg a reggelek a jól mikor 3másodperc alatt kell berakni akét lencsét hogy el ne késsek) heh de mostmár könyen megy:D
2008. dec. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem elsőre egy óráig tartott...és az még csak a bal volt xD
2009. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerül :( de hogy tudjátok lefogni a szemhéjatokat??? Teljesen úgy csinálom ahogy a szemész mutatta, de azt mondja, pont az utolsó másodpercben lecsukódik a szemhéjam. Úgy örültem neki, hogy meglett, erre itt van 3 napja és nem megy, nem birom beletenni.
2011. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nyugi kedves utolsó,sokat kell gyakorolni hogy jól menjen,nekem kb egy hét volt mire rendesen be tudtam rakni,van akinek több idő kell ahhoz hogy legyőzze ezt a szembecsukós reflexet :D
2011. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sikerült ma végre :) nagyon boldog vagyok, nehezen ment, de addig kínoztam magam, amég össze nem jött :D

lenne még egy kérdésem, az mitől van, hogy az egyikre homályosan látok? Úgy, mint mikor bekönnyezik a szemünk és nem akar "kiesni" a könny, ilyen homályra gondolok.

2011. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem lehet h nagyon összetapogattad vagy kiszáradt mire sikerült betenni ?
2011. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem jöttem rá, de majd minden nap egyre több ideig hagyom bent (így mondták az optikában) és ha még mindig ez lesz akkor ellenőrzésnél szólok. Kivenni ... Szörnyű volt, és be is dagadt a szemem mire ki tudtam "tépni" remélem minél előbb megtanulom ki be tenni venni
2011. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!