Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Már napok óta tikkel a szemem,...

Már napok óta tikkel a szemem, nagyon zavaró. Mitől lehet és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

2020. márc. 18. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem.is tikkel, majd irj vagy vki aki rajott miert volt
2020. márc. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

nekem hetekig tikkelt, de éreztem is hogy nagyon kimerült vagyok.tavaszi fáradtság vagy én nem tudom mi volt.

Elkezdtem szedni Magnézium B6 vitamint és minden nap egyre jobb lett.

No meg most kialszom magam, mert a koronavírus miatt nem dolgozhatok, szóval....lesz rá pár hónapom hogy kipihenjem magam..:S viszont az idegeskedés , stressz meg árt neki.

Abból most van bőven.

Úgyhogy kérlek ha teheted te se menj nagyon sehova , és próbálj nem stresszelni mert az is sokat segít.

:)

Ja amúgy nekem teljesen elmúlt , pedig hetekig tikkelt...;)

2020. márc. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Stressz, túlterheltség, kialvatlanságtól van.

Mit tehetsz? alszol, pihensz, kikapcsolódsz. Hallgass zenét, aludj sokat, csinálj olyan dolgokat, ami levezetei a feszültséget és megnyugtat.


A magnézium lehet, hogy jó, nem tudom, azt nem próbáltam.

Nekem is csinálta és tényleg roppant idegesítő.

2020. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is volt régebben, elmentem szemészhez aki B1 vitamint javasolt és csak egy kis cetlire írta fel mert nem vényköteles. Használt, ha jól emlékszem 3X1-et szedtem Abban az időszakban szedtem multivitamint, de az abban lévő B1 nagyon kevés.
2020. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Botond1999 ***** válasza:
Idegesség + kimerültség.
2020. márc. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!