Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mindig kell majd hordanom a...

Mindig kell majd hordanom a szemuveget?

Figyelt kérdés
Most varom eletem elso szemuveget. Tavaly is voltam mar kivizsgaltatni, meg a kisebb betuket/szamokat nem ltom csak nagyon kozelrol, meg a szavakban a betuk osszefolynak, mintha egybe lennenek teljesen. Tavaly megis azt mondtak hogy nem kell (+0.25-öt mertek). Most az egyik +0.5, a masik pedig +0.75. Jobb ha inkabb mindig hordom, vagy csak akkor amikor tenyleg szukseges?
2020. máj. 10. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván kell a szemüveg, majd egyre jobban fogod is érezni és innentől fogva a szemed nem fog megjavulni, sőt, idővel romlani fog. Úgyhogy igen, hordani kell.

Nekem mondjuk -0,75 az érték, nekem munkához, olvasáshoz kell. Én nem hordom egyébként, de ha dolgozom, mert monitor előtt dolgozom egész nap, plusz olvasok újságot, könyvet, iratot, akkor kell. Érzem, ha nincs rajtam és sokkal jobb is ha látok. :)

2020. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! 😊
2020. máj. 10. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!