Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tegnap tanítottak be a kontakt...

Barbiiii kérdése:

Tegnap tanítottak be a kontaktlencse használatára délután amikor ki akartam szedni 4 órát szenvedtem vele ) :. Van valakinek hasznos tippje hogyan lehet könnyen kiszedni? Előre is kösszi

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
ha egy kézzel nem megy akk próbált a két mutatóujjaddal. ugy h a lencse széléhez teszed az ujjad és nyomod összefele és kiemeled. én igy szoktam mikor mükörmöm van és megy:) remélem menni fog
2010. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idővel bele fogsz jönni. Anno én is igy voltam vele a végén már azt hittem örökre bent marad:)De most már rutinosan megy az egész. A mutató és a hüvelykujjaddal könnyed ki tud szedni. Én mindig először lefele csusztatom, hogy ne a szemem közepén nyomkdojam.
2010. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogd le a szemhéjaid és (ahogy már írták) a mutató- és hüvelykujjaddal vedd ki a lencsét. És a tükörbe nézz folyamatosan, ne azt ahogy a kezed közlít a szemed felé, mert úgy nem fog menni.
2010. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell félni tőle, határozottan oda kell nyúlni és összecsípni két ujjal. de pár hét alatt belejössz biztosan.
2010. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!