Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Akinek korán lett szemüveges...

Akinek korán lett szemüveges a gyereme, 1-3 évesen, mekkora dioptriára kapta a szemüveget? Később hogyan változott a dioptria?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 07:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nekem sincs terlatasom sem. En sem ereztem hatranyat, de azert hianyzik a 3D-s vilag. :)


Szerencsere ugy nez ki, ezt a reszet nem orokolte a gyerekunk, +1,5-es mindkét szeme, azt mondták, ez annyira pici, hogy nem kell rá szemuveg, mivel teljesen együttműködik a ket szeme, se kancsalsaga, se rejtett kancsalsaga nincs.

2020. jún. 11. 23:07
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem 17 évig volt egyszemes látásom. Operálták mindkét szemem és hol egyik, hol másik szememen volt csak kontaktlencse. Mivel erős dioptriás, innentől kezdve mindig csak az egyik szememmel fókuszáltam, a másik kikapcsolt. Most, 17 év után, kaptam mindkét szememre lencsét. Igaz, eléggé nehezen szoktam meg, sőt, még most sem az igazi, és sosem lesz az, de mégis két szemmel látok.

Akinek gond van a szemével eléggé erős idegzet kell hozzá,hogy elviseljük és kezeljük....

2020. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!