Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Monitoring szemüveg használ?

Monitoring szemüveg használ?

Figyelt kérdés

#iroda #Monitoring szemüveg
2020. okt. 3. 09:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kék színnel ne kevergessük már kérlek... Persze akkor a kék ruhára se nézzek. A kék fény amiről én beszélek a monitorok, beltéri LED fények káros kékfény terhelése...


Azt kérdeztem egyébként is aki hord ilyet nem aki kötekedik...


Megjelentek a gyakoron a " mindenhez is értek közben meg kavarok"


Kékfénynek semmi köze az éghez. Ez a telefonokbóly minitorokból kiáromló károsabb fény...

2020. okt. 23. 06:03
 12/13 A kérdező kommentje:

Mellesleg nekem mind a monitor mind a telefon full 0-,ra van lehúzva... Ettől függetlenül mivel egésznap gép előtt ülök szünetet alig tudok tartani, mert ügyfeles iroda... Szemcsepp meg semmit nem ér gondoltam felteszek ide egy kérdést de kár volt...

Szezont a fazonnal meg ne keverjük. Nem mindegy hogy büdöset érzel, mert elrobogott valami vagy oda fingok melléd...

2020. okt. 23. 06:06
 13/13 anonim ***** válasza:
Mein Gott! A kék egy adott hullámhosszú fény, akármiből is jön éppen. Én 35 éve ülök monitor előtt, manapség kb 10 órákat, és még soha nem tapasztaltam ezt a csudálatos kékfény effektust illetve annak bármilyen káros hatását. Igaz régebben nem is hallott róla senki, így nem is rágódtunk ilyenen.
2020. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!