Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha a családomban apám anyám...

Ha a családomban apám anyám az ö szüleik a szüleik szülei sem rövidlátók akkor én mitöl lettem az? Szélesebb rokonsági körben sincs nagyon szemüveges. Okozhatja az hogy napi 7 orat gépezek kb 2 naponta? Mert akkor az nem a szem megnyulása hanem..?

Figyelt kérdés
A sugártest tonusfokozodása miatt van nem? Az meg gyogyszerrel kezelhetö. Lehet hogy a gép amivel bemérték a látásom az ilyen dolgokat nem vette figyelembe?16 eves elmultam es kb 13 éves korom otan nem hiszem hogy nagyon valtozott a latasom mivel legeloszor 15 evesen voltam vizsgalaton de szerintem meg mindig ugyanugy latok.

2021. júl. 2. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a postás vagy a kertész esetleg a medencés fiú rövid látó :D amúgy nem öröklődik mi 5en vagyunk a családban abból 4en szemüveges el vagyunk apa állandóan anyám szintén de más miatt öcsém alaklom szerűen én állandóan hordom hogy ne faradjon a szemem de ha nincs rajtam is látok rendesen csak nap végére fájna a szemem
2021. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ABORG ***** válasza:

regi crt monitorok rontottak egy nagyon minimalisan, mai modern monitorok nem rontjak a szemet egyaltalan.

a rovidlatas nem oroklodik, barkinek lehet akar volt a csaladban akar nem, ez olyan mint pl ha valaki buz.inak szuletik, siman megeshet akkor is ha 10generaciora visszamenoleg csak heterok voltak a csaladfajaba.

2021. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!