Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi idő alatt lehet megszok...

Mennyi idő alatt lehet megszokni az új szemüveget?

Figyelt kérdés

4 napja vettem át az új szemüvegemet. A változás a bal szememen +0.25 cylinder, a jobbon pedig -0.25 dipotria.


Létezik, hogy 3 teljes nap használat után is ennyire zavaró legyen, ha rajtam van?


Nem ez az első szemüvegem és eddig néhány óra altt hozzászoktam.

Hívtam az Optikát, csak annyit mondtak, hogy várjak még pár napot.


2021. nov. 23. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában olyan 1 hetet szoktak mondani használatra, aztán ha nagyon nem tudod megszokni; esetleg más tüneted is lesz, érdemes vissza menni vele.
2021. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer 1 egész hetet töltöttem hányingerrel és szédüléssel. Ha jól van megcsinálva, majd megszokod! De lehet nem is jó..
2021. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

3 nap után se jó? Akkor elkefélték a szemüveget.

Nem akarják javítani hátha jó lesz így is.

Kb 1-2 óra után megszokod, de látni kb azonnal jól kell vele.

2021. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Kedves 3., cilinderes szemüveget nem olyan könnyű megszokni mint egy simát! 2 éves korom óta hordok.. Ha jó, akkor is úgy húzza a szemed, hogy majd pofára esel! Én 4 helyen mérettem meg a szemem, hogy tuti jó-e. Ugyanaz jött ki, hogy kell az erősség..
2021. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3 nap volt nekem.
2021. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Akkor még kitartok 🙂
2021. nov. 24. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!