Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi idő megszokni az új...

Mennyi idő megszokni az új szemüveget?

Figyelt kérdés
Két évig -1,5-ös erősségűt hordtam, most csináltattam újat, ami -3 körül van. Messzire tök jól, élesen látok vele, de közelről olyan, mintha minden sokkal kisebb lenne. És miközben ezt írom, a billentyűzetem mintha íves lenne. Vagy például amikor jöttem fel a lépcsőn, úgy tűnt mintha lejtett volna (pedig nem). Meg fogom szokni, vagy ez így nem oké? Csak mert ha megint új szemüveg kell, apám rohadt ideges lesz, mivel konkrétan kidobtunk 40000 Ft-ot az ablakon és csináltathatunk újat.
2017. nov. 10. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, nekem sétálásnál okozott problémát, nagyon közel éreztem a földet furi volt😂 de pár nap alatt megszoktam
2017. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
1-3 hét. Amúgy elég nagy ugrás -1,5 után -3 erősségű lencse. Minél erősebb annál kisebbnek érződik a tér, de meg fogod szokni. Műszeres vizsgálat után írtak fel ilyen erőset?
2017. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha kozelre nezel szerintem vedd le. Kenyelmesebb lesz☺


Hozza lehet szokni, nem kell uj szemuveget csinaltatni, az eros dioptrianak vannak mellekhatasai☺

2017. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megfogod szokni. Nálam is ez volt. Minden kisebbnek tűnt, minden visszakapta az élességét, mert ugye előtte szemüveg nélkül minden homályosabb, nagyobb volt.
2017. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyugi! Nekem is ugyanilyen volt, de hamar meg fogod szokni nekem 1 hét se kellett!
2017. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!