Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Multifokális szemüveg ennyire...

Multifokális szemüveg ennyire drága?

Figyelt kérdés
Essilor multifokális szemüveglencsére 185e/db árat kaptunk,akcióban 160. +1sph, 0,50cyl, +2,25add értékekkel,vékonyított lencsékre. A multi lencse nem olcsó, de valóban ennyi az annyi,vagy csak rossz helyen jártunk?

2022. febr. 10. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem pár hete kellett új szemüveget csináltatnom, ez cilinderes de nem multifokális, viszont lényegesen nagyobb dioptria (egyik 5 felett, másik 5 alatt), ami magasabb árat jelent. Pluszként fényre sötétedő is, szintén Essilor, egy márkás (Converse) kerettel együtt 156e. Mindez Budapest, XI.
2022. febr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kimaradt, a szemüveghez kaptam Zeiss tisztítót, Zeiss páramentesítőt és persze egy kemény Converse tokot is, valamint két év garanciát és biztosítást.
2022. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2022. febr. 10. 10:23
 4/10 A kérdező kommentje:

Hátha mást is érdekel:

Egy másik optikában Hoya lencsékkel dolgoznak,a fenti paraméterek alapján 100-130 a multifokális darabja, attól függően milyen extrákat kérünk. Vékonyítani nem feltétlenül szükséges.

2022. febr. 11. 08:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Darabja a lencsének ennyi, nem egy pár? Döbbenetes.
2022. febr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen darabja ennyi.

Én is sokkot kaptam.

Nagyon sok mindentől függ az ára, kezdve a márkától, dioptrián át a kért extrákig,az optikáig.

2022. febr. 11. 09:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, ennyire drága.
2022. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha írsz privátban kérdező, segítek neked. De nyilván függ attól is hogy hová valósi vagy.
2022. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
enyém 90volt db-ja,nem fényre sötétedő,igaz adtak rá valami kedvezményt...az ország legtetvesebb városában.persze még nem vagyok benne biztos,hogy jó is lesz,mert úgy érzem magam ha rajtam van, mintha szédelegnék.van aki azt mondja megszokás kérdése..ja és még közelre olyan,mintha balra el kellene néznem a 'cél'mellett akkor látom pl.elolvasni.megírhatná aki ért hozzá,ez mennyire normális..
2022. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#9 nem normális egyáltalán
2023. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!