Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol találok olcsón kontaktlenc...

Hol találok olcsón kontaktlencsét Debrecenben?

Figyelt kérdés

Jelenleg 21 ezerbe kerül félévre na meg hozzá körülbelül 5 ezer az ápolófolyadék, de mivel magamnak kell finanszíroznom a dolgot, szeretnék valami olcsóbbat.

Ti mennyiért veszitek félévre Debrecenben?


2010. szept. 13. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapból hülyeség 5000 ft-os folyadék mikor vehetsz 700-ért ugyanolyan jót a Rossmannban. Tárolót is lehet venni hozzá ugyanott.


Nekem fél évre 10ezer a lencsém, netről rendelem, boltban minden drága, felejtsd is el szerintem. Inkább rendelj, olcsóbb is, házhoz is hozzák, mindenképp jobban jársz.

Nem tudom milyen lencse kell, mert azért ha valami speckó vagy cilinderes akkor az drágább mindenképp.

Ezek a legolcsóbb (és megbízható) helyek amit tudok:

[link]

[link]

2010. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igazából most van először kontaktlencsém, ezért csináltattam szemésznél, de most már szeretnék spórolni. Szóval ezek megbízhatóak? Én mindig attól tartok, hogy kihozzák, és rossz lesz...

Mellesleg, tudnál segíteni még valamiben? :) Hogy kell megadni ezt a görbület-izét, hogy jól méretben szállítsák nekem?

2010. szept. 15. 17:35
 3/3 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne,most járom az üzleteket Debrecenben és nem mindegy azért.
2010. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!