Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Körülbelül mennyibe kerül a...

Körülbelül mennyibe kerül a kontaktlencse?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már régóta gondolkodok rajta hogy a szemüvegem mellé beszerzek kontaktlencsét, mert néha azért elég jól jönne. Mivel Vision Express van a közelben, így oda mennék. Ha minden igaza a szemvizsgálat ingyenes. A szemüvegem lencséi -2,5 és -1,75-ösök.

Ami még fontos lehet hogy inkább napit vennék.

Szerintetek kb mekkora összeggel számoljak? (Igazából csak azért érdekel mert nem akarom hogy meglepetés érjen, meg hogy inkább kp-t vagy kártyát vigyek e)

Illetve ha van egyéb jó tanácsotok azt is szívesen fogadom!

Köszi!



2022. jún. 24. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a tanácsom,hogy biofinity lencsét rendelj az alensárol.

Sokkal olcsóbb és a legtöbb esetben negyed dioptriával kevesebb kell,mert ugye rásimul a szemfelszínre. Illetve műkönnyet használj mellé.

2022. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én lencsém egy félévre kb 14 ezer forint.

Eszedbe ne jusson vision express meg ilyen b*zi helyeken vásárolni, ahol többször annyiba kerül.

2022. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak első alkalommal gondoltam onnan, mert megmutatják hogyan kell használni, illetve előtte meg is vizsgálják a szemem. Kb 15 évesen próbáltam először (7-8 éve), de akkor nem jött be, így úgy gondolom mindenképpen szükségem van arra hogy megmutassák hogyan kell.
2022. jún. 24. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én havit használok, nekem 13000 ft egy hónapra (Biofinity).
2022. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!