Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Volt köztetek olyan, akinek...

Volt köztetek olyan, akinek több helyen is azt mondták, hogy jól be van állítva az új szemüvege, mégsem érezte jónak és folyamatosan igazgatta a fején?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4.5 évig hordtam egy műanyag keretes szemüveget éjjel-nappal. Nagyon szűk az orrnyergem, de mégis nagyon nagyon szerettem, meg sem tudtam lenni nélküle. Aztán mivel nagyon karcos lett a lencséje, illetve kilazult az egész keret, csináltattam egyet az Ofotértben. Sajnos azt a keretet nem tudtam megszokni az első pár hétben (6 hét után nagyjából sikerült), így amikor Visionos akció volt, csináltattam kettő szemüveget. Egy műanyag kereteset a régi paramétereivel (a formája viszont nagyon különböző), illetve egy papucsos szemüveget. Na most a papucsos szemüveggel semmi bajom sem volt az első pár napban, de mostanra nagyon furcsának érzem azt is. A műanyag keretessel viszont jobban küzdök: egész nap! De szó szerint egész nap igazgatom a fejemen. Több neves optikában is azt mondták, hogy tökéletesen illeszkedik mind az orrnyergemre, mind a fülemre és hogy csak meg kell szokjam. A régi szemüvegem előrébb volt meggörbítve, de azt mondták, hogy ez másik típusú keret, várjak. És most tanácstalan vagyok, hogy ne-e állíttassak rajta. Igaz csak két hete hordom őket felváltva...

Az egyik nevesebb optikában azt mondták akár hónapokba is telhet, mire megszokja az ember...



2022. júl. 19. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Azóta sikerült megszoknod?Ha igen, akkor hogyan?
2022. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!