Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Helyre fog állni a szemem?

Helyre fog állni a szemem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrégiben felkerestem, egy bőrgyógyászt, miteszeres, pattanásos problémával és gyógyszeres kezelést javasolt. Elkezdtem szedni ezt az úgy nevezett Roaccutan gyógyszert, melynek rengeteg hátrányos mellékhatása van, viszont 1000-ből, vagy némelyik mellékhatásnál 10.000-ből, csak egy embert érint. A gyakori mellékhatások közé volt sorolva, szájszárazság, nyálkahartya száradás, fényérzékenység stb. Ezek közül pár nap elteltével éreztem is, hogy a szám iszonyat módon ki van száradva, majd még 2 héttel később észrevettem, hogy egyszerűen nem tudok elolvasni szövegeket messzire. Azóta homályosan látok a jobb szememre, képtelen vagyok messziről szöveget olvasni, pedig nekem soha semmi baja nem volt a szememnek, szemüveges se voltam sosem. Aztán elővettem a gyógyszer termékleírását, majd szembesültem vele, hogy mellékhatásként léphet fel homályos látás. Azt írták benne, hogy hagyjak fel azonnal a szedésével, ha ezt tapasztalom, de már majdnem 1 hete nem szedem a gyógyszert és még mindig ugyan, olyan homályos a kép.

Ti mit javasolnátok? Mit tegyek? Szemészetre akartam menni, de azt mondták, hogy csak jövőre van időpont, szóval azt elengedtem.

Szerintetek megjavul magától néhány hét elteltével?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. szept. 19. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj privát szemészklinikára. A látás nem játék.
2022. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen, én is azt javaslom, hogy nézz ki egy optikai szalont, mert szinte mindegyikben szokott rendelni szemészorvos. Az olyan helyekre elég hamar tudnak időpontot adni, akár már pár nappal későbbre is.
2022. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!