Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 20 éves vagyok. Regebben...

20 éves vagyok. Regebben tapasztaltam azt hogy mintás dolgokat nezve a latasom rebeg.. a második csaszarom óta viszont egyre nehezebben tudtam nézni a mintás dolgokat, azóta viszont teljesen be ált a lataszavar és a fulcsenges?

Figyelt kérdés
Lehet ez visual snow? Vizuális ho? Ha igen akkor kérlek mondjatok valamit meddig tart és hogyan gyógyítható. Azthiszem én ideg (pszichés alapon kaptam) mivel 100 orvosi vizsgálaton jartam és testi betegségem nincs! Van akinek volt és meg gyógyult belőle? Ha igen hogyan? Kérlek segítsetek?

#szédülés #látászavar #fülcsengés #Vizuális ho #Pszichés alapú
2022. nov. 29. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ha pszichésen alakult ki nálad(a problémákat kizarták) akkor elmehetnél menni terapeutához.Sajnos mivel magadnak generálod ezt a dolgot,te tudsz rajta válatoztatni vagy segítséget kell kérni.
2022. nov. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én mégis felek hogy testi csak nem találjak.. nem szeretnék még meghalni.. de nagyon zavart a latasom.. nem gondolom hogy ez túl jó egészséges állapotot jelent.. 😓
2022. nov. 30. 09:04
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia!Mit értesz azon, hogy rebeg a látásod?
2022. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Olyan mint amikor a régi tévén rossz volt a jel.. de emellett néha megdupálzodik amit nezek és néha foltok is uszkálnak..
2022. nov. 30. 19:06
 5/16 anonim ***** válasza:
Nyakad nem szokott fájni? Hirtelen fejmozgazásra vancez a jelenség vagy úgy szimplán előjön?
2022. dec. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szokott a nyakam is fàjni.. ez a lataszavar mostmár folyamatos.. így csukom le este a szemem és reggel miest ki nyitom már így látok..
2022. dec. 1. 07:06
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni,de nekem így kezdődött a látóideg gyulladás.Aztán kiderült, hogy SM.
2022. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És hogy derült ki? Milyen vizsgálattal?
2022. dec. 2. 15:16
 9/16 anonim ***** válasza:
Koponya MR ahol fehér foltok voltak, utána lumbálás.
2022. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2022. dec. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!