Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 20 éves vagyok. Regebben...

20 éves vagyok. Regebben tapasztaltam azt hogy mintás dolgokat nezve a latasom rebeg.. a második csaszarom óta viszont egyre nehezebben tudtam nézni a mintás dolgokat, azóta viszont teljesen be ált a lataszavar és a fulcsenges?

Figyelt kérdés
Lehet ez visual snow? Vizuális ho? Ha igen akkor kérlek mondjatok valamit meddig tart és hogyan gyógyítható. Azthiszem én ideg (pszichés alapon kaptam) mivel 100 orvosi vizsgálaton jartam és testi betegségem nincs! Van akinek volt és meg gyógyult belőle? Ha igen hogyan? Kérlek segítsetek?

#szédülés #látászavar #fülcsengés #Vizuális ho #Pszichés alapú
2022. nov. 29. 20:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azóta nem, varo listán vagyok a koponya mr-re, január- februar körül kerül rám sor
2022. dec. 13. 21:17
 12/16 anonim ***** válasza:
Írd majd meg hogy mi a helyzet,légyszi. Addig is jobbulást!
2022. dec. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet nálam is. Voltam MRI-n,szemvizsgálaton is. Semmit nem látnak. Úszó foltok, vibráló látás, néha kettős látás. A fülem is szokott néha csengeni. Nagyon rossz, de sok dolgot ezzel bem tudunk kezdeni, az orvosok is kutatják az okát. Neked azóta javult esetleg?
2023. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szia! Neked változott azóta ? Nekem is hasonló a panaszom 🥲
2023. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem azóta is romlott. Olyan,mintha sokszor porfelhőt látnék annyira mozognak a pontok. Meg villog az egész látóterem. Messzire így nem is látok olyan élesen már.
2023. jún. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sajnos dettó.. nem javul, nem múlik. :( ebbe vajon bele fogunk halni?😂😂😞 én eskü félek
2023. júl. 8. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!