Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Jártatok már úgy, hogy cilinde...

Jártatok már úgy, hogy cilinderes szemüveget és kontaktlencsét írt az optometrista, de végül kontaktlencséből mégis csak sima kellett?

Figyelt kérdés

Mindkét szememre cilinderes próbalencsét kaptam, de rögtön kiderült,hogy a jobbal nagyon homályosan látok. Akkor kicserélte nem cilinderesre, de picit erősebbre, és úgy jó lett. A balnál is jeleztem, hogy nem az igazi, de azt mondta, meg kell szoknom. De itthon hiába próbálgatom,csak nem jó, sőt, egyre rosszabb. Ezek után kicsit fenntartással kezelem az adott szakember hozzáértését.

Szerintetek lehet még onnan megfelelő lencsém,vagy menjek máshová? Teljesen tanácstalan vagyok.

Örültem, hogy végre jól fogok látni szemüveg nélkül is, de most teljesen elbizonytalanodtam. Lehet, hogy bennem van a hiba,és nekem nem fog működni a kontaktlencsézés? Tapasztalt lencsések segítenének?


2023. jan. 24. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj máshova. Kérj próbalencséket és amelyikkel jó azzal tényleg jó lesz. Persze kell egy kis hozzászokás, de leginkább ahhoz, hogy az egész teret belátod.
2023. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!