Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi történt a szememmel?

Mi történt a szememmel?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok, viszonylag egészséges, jó a látásom, soha nem volt vele baj. Tegnapelőtt reggel úgy ébredtem, hogy a bal szemem nem tudtam kinyitni, annyira összeragadt a csipától. Elég ijesztő és gusztustalan látvány volt, egy jó nagy göb csipát mostam ki a szememből, aztán kb 15 percig borogattam kamillateával. Azóta nincs vele baj.

2023. márc. 21. 05:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Conjuctivitis - kötőhártya gyulladás. Ez történt vele. Ez lehet féloldali, de vigyázni kell vele, mert a másik szemre is át tud terjedni, mivel fertőző.

Lásson szemész, de ha erre nincs időd, legalább patikában kérj tanácsot, és szemcseppet, vagy szemkenőcsöt. A kamillatea teljesen jó, de hosszabb távon szárít.

2023. márc. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
1-es jól beszél. Mindazonáltal kezdődő árpa is okozhat ilyet.
2023. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Egyébként meg ne is törődj vele! A jó csődör vagy megsántul, vagy megvakul...D
2023. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!