Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha nem megyek a megrendelt...

Ha nem megyek a megrendelt szemüvegemért az ofotértbe, akkor utánamküldik és kifizettetik? Mert lehet nem tudják eladni és tudják a nevem, címem. Viszont 5 ezer előleget kifizettem.

Figyelt kérdés
Meg vissza kéne mennem üzemorvoshoz, de nem tudom ha nem megyek vissza egy hónap után, akkor gond lenne e. Mer nincs manim kiváltani a szemcsit.
2010. okt. 12. 00:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

Én úgy tudom, nem kell mindkét lencsének ugyanolyan beállítást csinálni mindkét szemre. Persze ezt az okosak jobban tudják, de már csak azért is megéri inkább optikába menni vizsgálattal egybekötött szemüveg vásárlásért, mert ott tényleg az ő érdekük is, hogy meg legyen elégedve a vevő, mert ráfizetnek keményen ha valamit eltolnak. Míg sztk-ban minden szívfájdalom nélkül elzavarnak egy szemcsi recepttel, hogy váltsd ki "osztjólvan"! A további sorsa a betegnek pedig már tök mindegy. Az én látásom is korrigálható lett volna ha ezt észreveszik még kicsi koromban. Erről meg annyit, hogy a gerincferdülésem ami elég komoly méreteket öltött, 16 évesen "vették észre", miközben már évek óta nyögtem a fájdalomtól.

Na mindegy, ez nem is tartozik ide, remélem a munkáltatód lesz annyira korrekt, hogy legalább a felét kifizesse a szemüvegnek, mivel ugye a munkaadó érdeke is, hogy jól láss.

Tényleg minden jót és vigyázz magadra!

2010. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi, de meglepne ha fizetnék akár a felét is!
2010. okt. 18. 16:59
 13/16 anonim ***** válasza:

Mit sikerült intézned?

Minden rendben?

2010. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
hát elmentem szemüvegért, megkaptam azt a papírt amit le kell adni üzemdokinak, hétfőn megyek, mert most szabad vagyok, tudok pihenni, hétfőn meg csak éjszakára megyek, de a délutános műszakos járattal bemegyek a céghez, és a hazafele járattal visszajövök, így nem kell műszak végén benn maradnom, meg elkéretőznöm se melóból, vagy korábban bemennem, ha délutános vagyok. Aztán ha hazaértem, akkor műszak előtt még tudok pihizni :)
2010. okt. 23. 21:50
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó pihenést és kitartást a munkában)
2010. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy :)
2010. okt. 24. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!