Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha élesen látok, de gyakran...

Ha élesen látok, de gyakran fáj a szemem, lehet, hogy mégis van látás problémám?

Figyelt kérdés
Számítógép előtt dolgozom, és csak vezetés közben veszem észre, hogy távolra ha hirtelen kell odanézni, akkor homályosan látok, de egyébként semmi. Viszont gyakran fáj a szemem, mintha azt érezném, hogy erőltetni kell a szememben az izmokat a fókuszáláshoz.
nov. 11. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak szimplán kiszárad a szemed? Nekem volt műtétem, ami után kellett műkönnyet használni és én is homályosan láttam, mikor kiszáradt, és fájt is, szúrt is. Csöpögtetés után viszont jó volt:)
nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy távollátó vagy, ami miatt a jobban kell fókuszálnod ahhoz, hogy élesen láss. Szemészeten kérhetsz szemcseppet, ami a vizsgálat idejére kikapcsolja az alkalmazkodó képességedet, így meg tudja állapítani a fénytörésedet.
nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!