Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Érzékszervi integrációval...

RunaDacino kérdése:

Érzékszervi integrációval küszködök, nehézséget okoz bizonyos fény/megvilágítási tipusok. Megtudtam, hogy létezik szemüveg ami a napszemüvegnél kevésbé feltünö. Ilyet MO-n hol lehet találni, mi a neve, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Véletlenszeruen kattingattam videokra. kicsit ki vagyok égve ezen a héten, érzékszervi bajaim rosszabbak átlagosnál így... vele kapcsolódó témákat nézegettem.


Megjelent ez a video: [link] (timestamped)


Ez is kicsit gülügyén néz ki, de kevesebb embert "sértek meg" ha ilyet viselek mint napszemüveget mondjuk szemináriumon vagy elöadáson. Elvileg neki sokat segít.


Ki akarnám probálni. Fogalmam sincs hogyan keressek ilyenre MO-n.


Ideálisan nyugati környékén. Esetleg köki/zugló bejárás végett.


Illetve olyanok akiknek így fényre nagyon érzékenyek s ilyet kiprobáltak - tapasztalatok? Megéri, ha talált ilyet?



#szemüveg #Szenszoros Integrációs zavar #Érzékszervi integrációs zavar #Neurodivergencia #érzékeny látás #Fluoreszencia érzékenység
febr. 4. 18:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!