Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ofotértből karcosan vagy...

Ofotértből karcosan vagy sérülten kapott keret Dioptriás lencsével?

Figyelt kérdés

Bent voltam az üzletben, kifizettem a keretet és a lencsét. Kb. két hetet kellett rá várni, mai napon apósom elhozta, mert én dolgozom és nem helyben van az optika, ő pont arra járt.

Itthon amikor kibontottam akkor vettem észre, hogy a keret a lencse körül és a szára tele van karccal. Nem egy két hajszálkarc hanem több centiméteren keresztül húzódó apró karcok.

Rögtön be is telefonáltam, és megbeszéltük hogy holnap beviszem és megnézik. Elég sokat fizettem érte nem egy olcsó kínais szemüveg. Elvárnám, hogy ne maszatosan és karcos an adják ide.



Járt már így valaki? Megmondom őszintén, így hogy ennyire karcos én új keretet szeretnék nem kell se akció, se ingyen keret (amit amúgy sem hiszem, hogy felajánlanak).

Tapasztalatok érdekelnének, hogy kezeli az Ofotért a helyzetet.


Láttam egy pár kérdést de azok mind meggondoltam magam jellegűek az enyém nem ilyen.

Köszönöm szépen



márc. 20. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Ofotért egy franchise és minden üzlettulajdonos úgy kezeli a panaszokat, ahogyan akarja. Ha láthatóan karcos a lencse, akkor garanciális cserének kell történnie hivatalosan. Ha látják ezt opciónak, akkor érdemes megemlíteni a fogyasztóvédelmet.
márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Ha nem látják!!! Ezt sikerült elírnom.
márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!