Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét mínusz...

Lézeres szemműtét mínusz 5,5-es dioptriával. Visszaromlik?

Figyelt kérdés
Bevállalom a lézeres szemműtétet 39 évesen, mínusz 5,5 a dioptria a bal szememen és mínusz egy a jobbon. Valszeg csak a balt műtenék. Állítólag visszaromolhat. Valakinek van tapasztalata? Megéri?

máj. 24. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem -6-7 dioptria körül volt mindkettő, és nagyon jól sikerült a műtét 5 éve, jól látok azóta is. PRK műtét volt. Ismerősömnek nagyon rég műtötték, 20+ éve, neki is jó lett, de az utóbbi években rosszabbul lát, de élhető, talán fél dioptriás lehet. Viszont mindketten a huszas éveinkben voltunk, ez nem tudom, mennyit számít.
máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xp ali ***** válasza:
Ismim fiatalabban csináltatta, 2x évesen. És romlik neki. Igaz, nagyon lassan és amúgy -6 körül lenne neki, szóval megérte. Még most se kell neki szemüveg, de távolra én jobban látok, mint ő. Ha neked is elkezd romlani, akkor is max olyan lesz mint a másik. A plusszos romlik am idős korban vissza, azt 45 alatt nem is nagyon szeretik műtéteni.
jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!